Tüm Kategoriler
Visa SSL
Bizi Takip Edin !
Facebook twitter Google+ Youtube
ALLPARA HAKKINDA
isimli ürünümüz şu an için stoklarımızda mevcut değil. Stoklara giriş tarihi hakkında bilgi almak için İletişim Bilgileri sayfamızdaki form aracılığı ile bizlere ulaşabilir ve bilgi alabilirsiniz.
ALLPARA NEDİR ?

ALLPARA, Alles Ithalat?a özel para birimidir. 1 ALLPARA = 1 TL. Kayıtlı bayilerimiz, ALLPARA ekleyerek ya da alışverişlerinden kazandığı ALLPARA ile sitemizden dilediği zaman alışveriş yapabilir.

ALLPARA KULLANMANIN AVANTAJLARI NELERDİR ?

Müşterilerinize vade farksız taksitli satış yapma olanağı sağlıyoruz. Müşterilerinizden ödemelerinizi müşteri kredi kartı bilgilerini girerek hesabınıza ALLPARA ekleyerek alabilirsiniz. Daha sonra hesabınızda biriken ALLPARA ile alışveriş yapabilirsiniz.

NASIL ALLPARA KAZANIRIM VE HESABIMA NASIL ALLPARA EKLEYEBİLİRİM ?

Hesabınıza 2 şekilde ALLPARA eklenebilir.

1) Prim sistemi içerisinde 6 aylık dönemlerde yapmış olduğunuz alışveriş tutarına göre kazandığınız primler ALLES ITHALAT LTD. ŞTİ tarafından www.allesithalat.net internet sitemizde bulunan bayilik hesabınıza ALLPARA olarak eklenir.
Prim sistemi hakkında daha fazla bilgi almak için prim sistemi bilgi kâğıdımızı inceleyiniz.

2) Müşterilerinizin / Kendinizin kredi kartından istediğiniz tutarı yazarak YENİ ALLPARA EKLE seçeneğinden ekleyebilirsiniz.



Bu seçeneği seçtikten sonra müşterinizin/kendinizin kredi kartı bilgilerini aşağıda bulunan bölümlere yazarak istediğiniz tutarda hesabınıza ALLPARA ekleyebilirsiniz. Alışverişlerinizde olduğu gibi ALLPARA ekleme seçeneğinde de aşağıda belirtilen kredi kartlarına vade farksız taksit seçeneğimiz vardır.


Ödeme tamamla butonundan ödemenizi tamamladıktan sonra ALLPARA hareketlerim bölümünden kendi işlem özetinizi görebilirsiniz.



ALLPARA İLE NASIL ALIŞVERİŞ YAPACAĞIM ?

Yaptığınız alışveriş bedelini hesabınızda biriken ALLPARA ile ödemek istiyorsanız, aşağıda göründüğü gibi seçeneklerden ALLPARA hesabım ile ödemek istiyorum seçeneğini kullanarak ödeyebilirsiniz. Ödeme yapmadan önce hesabınızda ne kadar ALLPARA olduğunu ve alışveriş sonrasında ne kadar ALLPARA hesabınızda kaldığını ekranda görebilirsiniz.



Müşterinin biriken ALLPARA miktarı tutarında ALLES ITHALAT LTD.ŞTİ. kayıtları esastır.
Programlama : Kolaymağaza™ E-Ticaret Sistemi Copyright © 2015 Alles İthalat Ticaret Ltd StiTüm hakkı saklıdır.